Všechny SADY LEŠENÍ a HLINÍKOVÉ NÁJEZDY s dopravou od BEMA Nedakonice po celé ČR ZDARMA.

Gumový kabel 5x2,5 mm

Kód: 1277
65 Kč / m 79 Kč včetně DPH
Skladem
Možnosti doručení

Gumový kabel 5x2,5 mm. Jedná se o měřený kabel dle požadavku zákazníka. Naměřený kabel dodáváme vcelku. Např. při objednávce 5 ks kabelu od nás obdržíte 1 kabel dlouhý 5m. Uvedená cena je za 1m.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Gumový kabel 5Gx2,5 mm nejen pro lisy

Gumový kabel 5Gx2,5 mm je určený pro pohyblivé připojení elektrických zařízení v náročných podmínkách. Je vyroben z vysoce kvalitní gumy, která je odolná vůči vodě, oleji a dalším agresivním látkám. Kabel má 5 měděných vodičů o průřezu 2,5 mm, což zajišťuje dostatečný proudový odběr pro většinu elektrických zařízení.
Kabel je vhodný pro připojení lisů SP-51T na 400V, SP-51S a CAT-120 a jiných podobných zařízení. Kabel je dodáván jako měřený kabel dle požadavku zákazníka. Naměřený kabel dodáváme vcelku. Např. při objednávce 5ks kabelu od nás obdržíte 1 kabel dlouhý 5 m. Uvedená cena je za 1 m.
Použití:

  • Připojení lisů na SP-51T na 400V, SP-51S a CAT-120 a jiných podobných zařízení
  • Kabel je určen pro pohyblivé připojení lisů a dalších zařízení, strojů, které jsou používány v náročných podmínkách. Vyznačuje se vysokou odolností proti mechanickému poškození a vodě.

Kabel je dodáván bez vidlice a zásuvky. Tyto komponenty je nutné zakoupit samostatně.

Kabel lze objednat na našem e-shopu nebo osobně na prodejně v Polešovicích: Pro bližší informace nás Kontaktujte na telefonním čísle 774 40 60 50 nebo přes kontaktní formulář a my vám zavoláme.

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství k lisům
Hmotnost: 0.5 kg
Barva: černá
Počet měděných vodičů: 5
Průměr: 2,5 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.