Všechny SADY LEŠENÍ a HLINÍKOVÉ NÁJEZDY s dopravou od BEMA Nedakonice po celé ČR ZDARMA.

Blog

Zde najdete užitečné informace.

Pronajmout nebo koupit lešení?

Ano. Ač se to zdá proti logice, máme pro vás hned 3 důvody které vás přesvědčí, že pronájem lešení není řešení. Nové nebo repasované rámové lešení odvede svůj díl práce a navíc vám ušetří náklady na stavbu. Přečtěte si více v našem článku na české stavby.cz

Nakoupit lešení můžete v klidu na našem e-shopu https://www.lesenistavebni.cz/ nebo nám zavolejte na tel:  774 406 050. Kde vám rádi poradíme a najdeme pro vás to nejvhodnější řešení lešení přesně na míru vašich staveb Ať jste soukromý stavitel, nebo stavební firma. S lešením od BEMA Nedakonice ušetříte prostředky, čas i místo na skladování. Šířka a stabilita našeho lešení vám zabezpečí větší pracovní plochu a bezpečnou práci. Také jednoduchost montáže, kterou zvládne každý stavebník vám dokáže ušetřit čas a peníz za smontování lešení.

 

Tým BEMA Nedakonice

LOGO lesenistavebni cz Bema NEdakonice

 

 

7 důvodů, proč lešení od Bema Nedakonice
  1. Lepší prostor pro práci a více místa pro uložení materiálu např. při zateplování budov s ohledem na nosnost lešení. Na rozdíl od standardního Stavební lešení nové_Bema Nedakonice 1 (1)rámového lešení, které se dodává v šíři 70 cm nabízí lešení od Bema Nedakonice širší prostor celého 1 metru.
  2. Na rozměrech budovy a délce stavby nezáleží. Širší základna drží pevnou stabilitu a 1,8 metrů dlouhé pole umožňuje variabilitu a snadnější manipulaci s lešením. Nejen při práci ve velkých výškách.
  3. Naše lešení přináší rychlé řešení práce při nepřízni počasí. Nebo po dokončení povrchové úpravy fasády. V případě blížícího se deště nebo bouřky se nemusíte zdržovat demontáží celého lešení. Aby nevznikla škoda případným zastříkáním při dešti, stačí sundat podlážky a kostra lešení může zůstat na místě připravena k dalšímu použití.
  4. Ušetříte za dopravu. Sady lešení dodáme s dopravou zdarma. Vozíme menšími auty. Chcete si lešení odvést sami? Žádný problém. Domluvíme se po telefonu 774 406 050.
  5. Snadnější skladovatelnost i manipulace při dopravě. Celé lešení s podlážkami a jeho komponenty pro montáž uložíte do palety o rozměrech délky 2,1 m, šířky 1,3 m a výšky 2,5 m. Do jedné palety tak přehledně umístíte až 200 m lešení.
  6. Plná kompatibilnost s klasickým trubkovým lešením i lešenářskými podlážkami.
  7. Podlážky lešení od Bema Nedakonice se při dodržení určitých podmínek dají snadno použít pro trubkové lešení

 

Tým BEMA Nedakonice

LOGO lesenistavebni cz Bema NEdakonice 

3 pravidla, jak vybrat správně hliníkové nájezdy

 3 pravidla, jak vybrat správné nájezdové ližiny

Není ližina jako ližina. Jak tedy vybrat správný nájezd? Nejspolehlivějším řešením je poradit se s odborníky. Anebo se řídit všeobecnými pravidly pro výběr hliníkových nájezdů.

1. Dodržujte bezpečný maximální sklon ližin

Profesionálové bezpečnost práce znají. Přesto připomínáme pro domácí kutily nebo lidi, kteří staví dům svépomocí, nezapomínejte na bezpečný maximální sklon. Zatímco pro invalidní vozíky je to 22 %, tak pro stavební stoje je maximální sklon 30 %. 

Od maximálního sklonu se odvíjí i potřebná délka hliníkového nájezdu. Tu vypočítáte jednoduše. Vydělte nakládací výšku procentem stoupání (tedy číslem 30) a násobte x 100. Tímto jednoduchým propočtem v milimetrech zjistíte, jak dlouhé ližiny koupit.

2. Šířka hliníkového nájezdu musí odpovídat vašemu stroji

Je to logické. Kdo by si chtěl koupit úzkou ližinu a pak po ní šlapat pěšky, protože kola nebo pásy stoje jsou širší? Asi nikdo. Nezapomeňte proto při nákupu hliníkového nájezdu zohlednit i tento údaj.

3. Ať vás nájezdová rampa unese.

Nosnost hliníkové nájezdové rampy je většinou první parametr, který řešíte. I když jsou hliníkové nájezdy velmi bytelné, je nutné tento parametr rozhodně nepodcenit. Pamatujte na to, že stroj po nájezdové rampě bude jezdit i s obsluhou. Připočtěte proto k hmotnosti vaší mechanizace minimálně 10% hmotnosti navíc, aby nedošlo k přetížení nájezdových ramp.