Podpěrná stojka pozinkovaná D50 výška 2,9 m - výsun až - 5,0 m

1 758 Kč 2 127,18 Kč včetně DPH
Na objednání

Podpěrná stojka pozinkovaná D50 výška 2,9 m - výsun až - 5,0 m

Pozinkovaná podpěrná stavební stojka pro podpírání konstrukcí stropů, krovů, trámů a podpírání různých bednění na stavbách nebo při rekonstrukcích. Výšku podpěrných stojek lze regulovat zásuvným čepem a závitem. Kromě možnosti regulace je výhodou jejich nízká hmotnost a pevnost.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nabízíme pozinkované stavební stojky, vzpěry v různých délkách a nosnostech, vyhovující nárokům na všechny systémy bednění.  Podpírejte konstrukce stropů nebo bednění stavebních otvorů bezpečně. Neriskujte nebezpečí zranění nebo nedokonalého výsledku vaší práce s alternativním řešením. Podpěrné stojky jsou přesně to, co potřebujete a my vám to dodáme.

Spolu s příslušenstvím k stropním stavebním stojkám, šalovacím stojkám křížová hlavice, trojnožka pro fixaci stojek můžete vytvářet směrově i výškově pravidelné i nepravidelné konstrukce.

Zvolte kvalitu-firmy BEMA Nedakonice, s.r.o. Napište nám nebo zavolejte. Rádi Vám poradíme a vypočítáme cenu na základě Vašich potřeb a požadavků.

V případě odstoupení od smlouvy (v zákonné lhůtě 14 dnů) a vrácení zboží, vrací prodávající spotřebiteli pouze kupní cenu za zboží, nikoliv náklady na dopravu.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Šalovací systémy
Hmotnost: 30.6 kg
Výška: 2,9 m
Výsun: až 5,0 m
? Nosnost: až 21 kN
Váha: 30,6 kg
Podobnost a kvalita značkám: PERI a DOKA