NÁJEZDY METALMEC M040B2/30/2
Kód: MM040SL.40.30
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Objednejte na tel: 774 406 050
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Délka nájezdu 3 000 mm. Nosnost 1 197 kg. Patří do řady hliníkových nájezdů, ramp a nakládacích systémů METALMEC pro invalidní vozíky, osobní automobily, motocykly, zemědělské stroje a menší stavební stroje.
Detailní informace
Detailní popis produktu
HLINÍKOVÁ NÁJEZDOVÁ RAMPA METALMEC
HLINÍKOVÝ NÁJEZD METALMEC M040B2/30/2
Řada je vyrobena bez hran a produkt je dodáván s nezbytnými kotevními jazýčky.
VÝŠKA NÁJEZDU
DÉLKA NÁJEZDŮ
L - délka nájezdu = V - nájezdová výška x 100 / sklon v %.
NOSNOST NÁJEZDŮ
Hliníkové nájezdové rampy na objednání
Obrázky mají pouze informativní charakter.
Doplňkové parametry
Kategorie: Nájezdy pro osobní auta, invalidní vozíky a malé stroje
Hmotnost: 48 kg
? Délka: 3 m
? Hrana: Bez vodící hrany
Označení: M040B2/30/2
KÓD: MM040SL.40.30
Nosnost pro pár s roztečí: Nosnost v kg
Rozteč 500 mm: 957 kg
Rozteč 750 mm: 1064 kg
Rozteč 1000 mm: 1197 kg
Vnitřní šířka v mm A: -
Vnější šířka v mm B: 415 mm
Výška hrany v mm C: -
Nosná výška v mm D: 40 mm