Všechny SADY LEŠENÍ a HLINÍKOVÉ NÁJEZDY s dopravou od BEMA Nedakonice po celé ČR ZDARMA.

NÁJEZDY METALMEC M030B3/15/2

Kód: MM035SL.60.15
14 298,90 Kč / pár 17 301,67 Kč včetně DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
19.10.2023
Možnosti doručení

Délka nájezdu 1 500 mm. Nosnost 2 900 kg. Patří do řady hliníkových nájezdů, ramp a nakládacích systémů METALMEC pro invalidní vozíky, osobní automobily, motocykly, zemědělské stroje a menší stavební stroje.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

ZEMĚDĚLSTVÍ VYBAVENÍ VOZIDLA AUTOMOBILOVÝ PRŮMYSL ARCHYTEKTONICKÉ BARIÉRY VÝROBCI NÁKLADNÍCH VOZIDEL A VOZÍKŮ BUDOVY PRÁCE NA ZAHRADĚ HOBBY SPOLEČENSKÉ AKCE LOGISTIKA ZEMNÍ PRÁCE

HLINÍKOVÁ NÁJEZDOVÁ RAMPA METALMEC

HLINÍKOVÝ NÁJEZD METALMEC M030B3/15/2

Nájezdy jsou navrženy tak, aby poskytovaly maximální nosnost spolu s velmi tenkým profilem. Použitý hliníkový profil má zvláštní povrch, který dává rampám kromě značné přilnavosti také schopnost snadno odvádět nepříjemné prvky, jako je voda, bláto a sníh. Nájezdy jsou vhodné pro osobní automobily, motocykly, zemědělské stroje a menší stavební stroje.

Řada je vyrobena bez hran a produkt je dodáván s nezbytnými kotevními jazýčky.

VÝŠKA NÁJEZDU

Obecně platí, že pro zemědělskou a stavební techniku lze při výpočtu použít sklon 16,50 = 30%. Pro osobní vozidla je to obvykle sklon 5,70 - 8,50 = 10%-15%. Zkosení paty je u dodávaných nájezdů standardně projektováno pro sklon 16,50= 30%.

DÉLKA NÁJEZDŮ

Výpočet délky nájezdu. Jestliže si nejste jisti, jakou délku nájezdu potřebujete, můžete pro výpočet potřebné délky využít následující vzorec.

L - délka nájezdu = V - nájezdová výška x 100 / sklon v %.

NOSNOST NÁJEZDŮ

Nosnost nájezdů je přímo úměrná bodovému zatížení, které v tomto případě udává rozvor vozidla, které nájezd používá. (Rozvor je vzdálenost přední a zadní osy vozidla. U pásových vozidel je obdobným parametrem délka pásu.)

Upozorňujeme, že hliníkové nájezdy jsou vhodné pouze pro vozidla s gumovými koly nebo pásy. Nelze je používat pro ocelová pojezdová kola nebo ocelové pásy.

Obrázky mají pouze informativní charakter.

V případě odstoupení od smlouvy (v zákonné lhůtě 14 dnů) a vrácení zboží, vrací prodávající spotřebiteli pouze kupní cenu za zboží, nikoliv náklady na dopravu. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Nájezdy pro osobní auta, invalidní vozíky a malé stroje
Hmotnost: 35 kg
? Délka: 1,5 m
? Hrana: Bez vodící hrany
Označení: M030B3/15/2
KÓD: MM035SL.60.15
Nosnost pro pár s roztečí: Nosnost v kg
Rozteč 500 mm: 2356 kg
Rozteč 750 mm: 2900 kg
Rozteč 1000 mm: 2900 kg
Vnitřní šířka v mm A: -
Vnější šířka v mm B: 615 mm
Výška hrany v mm C: -
Nosná výška v mm D: 30 mm
Hmotnost páru v kg: 35 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

NAKLÁDACÍ SYSTÉMY Z HLINÍKOVÉ SLITINY

Více než dvacet let zkušeností s konstrukcí, výrobou a marketingem nakládacích a vykládacích systémů z hliníkové slitiny umožnilo společnosti METALMEC stát se vedoucí společností na italském trhu a prosadit se mezi nejlepšími společnostmi v Evropě. Profesionalita získaná při opracování nejlepších primárních hliníkových slitin, jejich tvarování a svařování v souladu s nejpřísnějšími standardy kvality nám umožňuje nabídnout širokou škálu odolných a lehkých systémů pro zajištění pohybu vozidel a osob při každodenních pracovních činnostech nebo při překonávání architektonických bariér (překážky, jako jsou schody, chodníky nebo výkopy na staveništi), s lehkostí a bezpečností v různých sektorech použití, nabízející řešení s vysokou spolehlivostí, životností a kvalitou. Kvalita a serióznost dělají rozdíl; jsou naší silou.