Všechny SADY LEŠENÍ a HLINÍKOVÉ NÁJEZDY s dopravou od BEMA Nedakonice po celé ČR ZDARMA.

Nájezdová rampa Metalmec M140/10 SH

Kód: MM501SL.51.10
17 049 Kč / pár 20 629 Kč včetně DPH
Objednejte na tel: 774 406 050
Možnosti doručení

Délka rampy 1000 mm. Šířka rampy 510 mm. Nosnost rampy 7 500 kg. Patří do řady hliníkových nájezdů, ramp a nakládacích systémů METALMEC pro logistická centra k nakládce a vykládce v docích na nákladní auta a kamióny.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

ZEMĚDĚLSTVÍ VYBAVENÍ VOZIDLA AUTOMOBILOVÝ PRŮMYSL ARCHYTEKTONICKÉ BARIÉRY VÝROBCI NÁKLADNÍCH VOZIDEL A VOZÍKŮ BUDOVY PRÁCE NA ZAHRADĚ HOBBY LOGISTIKA ZEMNÍ PRÁCE

HLINÍKOVÁ NÁJEZDOVÁ RAMPA METALMEC

HLINÍKOVÝ NÁJEZD METALMEC M140/10 SH

Tato řada krátkých ramp byla navržena pro použití v různých sektorech produktů, od logistiky až po stavbu. V odvětví logistiky pro uživatele elektrických paletových vozíků nebo vysokozdvižných vozíků, kteří potřebují překonat malé výškové rozdíly (mezi 120 a 400 mm). S nosností do 7 500 kg se ideálně hodí pro nakládání a vykládání kontejnerů. Podobně jsou ve stavebním sektoru zvláště ceněny, protože umožňují při lehkých provozních strojích s koly nebo gumovými pásy překonávat malé výškové překážky.

Hliníkové nájezdové rampy na objednání

Na našich stránkách také najdete všechny NÁJEZDOVÉ RAMPY které nemáme v nabídce na objednávku od výrobce METALMEC.

Pro objednávku vyberte model hliníkové nájezdové rampy který vám podle parametrů v tabulkách nejvíce vyhovuje.

Zavolejte nám na telefonní číslo 774 406 050 kde si domluvíte objednání nájezdové rampy a cenu za dopravu z Itálie.
Využít můžete i náš kontaktní formulář Po upřesnění objednávky vám zavoláme nebo pošleme emailem informace k objednávce. Po odsouhlasení objednávky nájezdovou rampu neprodleně objednáme. Jelikož nájezdové rampy vozíme z Itálie doba dodání se může prodloužit až na jeden nebo dva měsíce.


Upozorňujeme, že hliníkové rampy jsou vhodné pouze pro vozíky s gumovými koly nebo pásy. Nelze je používat pro ocelová pojezdová kola nebo ocelové pásy.

Obrázky mají pouze informativní charakter.

V případě odstoupení od smlouvy (v zákonné lhůtě 14 dnů) a vrácení zboží, vrací prodávající spotřebiteli pouze kupní cenu za zboží, nikoliv náklady na dopravu. 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Hliníkové nájezdy Metalmec
Hmotnost: 29 kg
? Délka: 1 m
? Hrana: Bez vodící hrany
Označení: M140/10 SH
KÓD: MM501SL.51.10
Šířka v mm: 510 mm
Celková výška rampy D v mm: 140 mm
Nosná výška profilu v mm: 140 mm
Min./max. Výškový rozdíl mm: 170 mm/210 mm
Nosnost v kg: 7500 kg
Hmotnost v kg: 29 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

NAKLÁDACÍ SYSTÉMY Z HLINÍKOVÉ SLITINY

Více než dvacet let zkušeností s konstrukcí, výrobou a marketingem nakládacích a vykládacích systémů z hliníkové slitiny umožnilo společnosti METALMEC stát se vedoucí společností na italském trhu a prosadit se mezi nejlepšími společnostmi v Evropě. Profesionalita získaná při opracování nejlepších primárních hliníkových slitin, jejich tvarování a svařování v souladu s nejpřísnějšími standardy kvality nám umožňuje nabídnout širokou škálu odolných a lehkých systémů pro zajištění pohybu vozidel a osob při každodenních pracovních činnostech nebo při překonávání architektonických bariér (překážky, jako jsou schody, chodníky nebo výkopy na staveništi), s lehkostí a bezpečností v různých sektorech použití, nabízející řešení s vysokou spolehlivostí, životností a kvalitou. Kvalita a serióznost dělají rozdíl; jsou naší silou.