Stavební stojka lakovaná červená výška 2,0 m - výsun až - 3,6 m

480 Kč 580,80 Kč včetně DPH
Skladem

Stavební stojka lakovaná červená. Nosnost 8 kN až 16 kN,

Červená lakovaná podpěrná stavební stojka pro podpírání konstrukcí stropů, krovů, trámů a podpírání různých bednění na stavbách nebo při rekonstrukcích. Výšku podpěrných stojek lze regulovat zásuvným čepem a závitem. Kromě možnosti regulace je výhodou jejich nízká hmotnost a pevnost.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nabízíme červeně lakované stavební stojky, vzpěry v různých délkách a nosnostech, vyhovující nárokům na všechny systémy bednění. Stavební stojka červená lakovaná. Tuto stavební stojku využijete na stavbách nebo přestavbách domů jako primární podporu pod ocelové nebo dřevěné nosníky. Díky otvorům umístěným ve vnitřní trubce každých 100 mm, je schopna dosáhnout prodloužení v rozmezí 0,50 až 5,00 m a výška stavebních a podpěrných stojek je tedy nastavitelná podle potřeby. V nabídce máme různé délky a možnosti výsunu.

Jedná se o klasické teleskopické podpěry, stavební stojky s plochou nebo konvexní deskou, červenou barvou nebo je možné zakoupit stavební stojky pozinkované.

Stavební stojka je odolná, hospodárná a praktická v mnoha dostupných velikostech, lze ji kombinovat s většinou doplňků používaných pro stavby Podpírejte konstrukce stropů nebo bednění stavebních otvorů bezpečně. Neriskujte nebezpečí zranění nebo nedokonalého výsledku vaší práce s alternativním řešením.

Spolu s příslušenstvím k stropním stavebním stojkám, šalovacím stojkám křížová hlavice, trojnožka pro fixaci stojek můžete vytvářet směrově i výškově pravidelné i nepravidelné konstrukce.

Podpěrné stojky jsou přesně to, co potřebujete a my vám to dodáme.

Zvolte kvalitu-firmy BEMA Nedakonice, s.r.o. Napište nám nebo zavolejte. Rádi Vám poradíme a vypočítáme cenu na základě Vašich potřeb a požadavků.

V případě odstoupení od smlouvy (v zákonné lhůtě 14 dnů) a vrácení zboží, vrací prodávající spotřebiteli pouze kupní cenu za zboží, nikoliv náklady na dopravu. 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Červené lakované
Hmotnost: 10 kg
Výška: 2,0 m
Výsun: až 3,6 m
? Nosnost: 8 kN až 16 kN
Váha: 10,0 kg