Doprava zdarma na vše při nákupu nad 50 000 Kč ( bez DPH ), akce se nevztahuje na hydraulické lisy.

Stavební stojka lakovaná červená výška 1,8m - výsun až - 3,2 m

Kód: SSLCV-1-8M-VAZ-3-2M
680 Kč / ks 823 Kč včetně DPH
Objednejte na tel: 774 406 050
Možnosti doručení

Stavební stojka lakovaná červená. Nosnost 8 kN až 16 kN, Červená lakovaná podpěrná stavební stojka pro podpírání konstrukcí stropů, krovů, trámů a podpírání různých bednění na stavbách nebo při rekonstrukcích. Stojky lze nastavit zásuvným čepem (kolíkem) vždy po 10 cm až do výšky výsuvu stojky. Vnějším závitem pro plynulou regulaci výšky jemně stojku dotáhnete k ploše, kterou má podpírat. Kromě možnosti regulace je výhodou jejich nízká hmotnost a pevnost.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nabízíme červeně lakované stavební stojky, vzpěry v různých délkách a nosnostech, vyhovující nárokům na všechny systémy bednění. Stavební stojka červená lakovaná. Tuto stavební stojku využijete na stavbách nebo přestavbách domů jako primární podporu pod ocelové nebo dřevěné nosníky. Díky otvorům umístěným ve vnitřní trubce každých 100 mm, je schopna dosáhnout prodloužení v rozmezí 0,50 až 5,00 m a výška stavebních a podpěrných stojek je tedy nastavitelná podle potřeby. V nabídce máme různé délky a možnosti výsunu.

Jedná se o klasické teleskopické podpěry, stavební stojky s plochou nebo konvexní deskou, červenou barvou nebo je možné zakoupit stavební stojky pozinkované.

Stavební stojka je odolná, hospodárná a praktická v mnoha dostupných velikostech, lze ji kombinovat s většinou doplňků používaných pro stavby Podpírejte konstrukce stropů nebo bednění stavebních otvorů bezpečně. Neriskujte nebezpečí zranění nebo nedokonalého výsledku vaší práce s alternativním řešením.

Spolu s příslušenstvím k stropním stavebním stojkám, šalovacím stojkám křížová hlavice, trojnožka pro fixaci stojek můžete vytvářet směrově i výškově pravidelné i nepravidelné konstrukce.

Podpěrné stojky jsou přesně to, co potřebujete a my vám to dodáme.

Zvolte kvalitu-firmy BEMA Nedakonice, s.r.o. Napište nám nebo zavolejte. Rádi Vám poradíme a vypočítáme cenu na základě Vašich potřeb a požadavků.

Obrázky mají pouze informativní charakter.

V případě odstoupení od smlouvy (v zákonné lhůtě 14 dnů) a vrácení zboží, vrací prodávající spotřebiteli pouze kupní cenu za zboží, nikoliv náklady na dopravu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Šalovací stojky červené lakované
Hmotnost: 9.4 kg
? Výška: 1,8 m
? Výsuv: 3,2 m
Výška: 1,8 m
Výsun: až 3,2 m
? Nosnost: 8 kN až 16 kN

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.